Sport a volný čas

Sport a volný čas

Krčák je ideální na procházky, běhání, projížďky na kole, discgolf a mnoho dalšího

Velký přehled běžeckých akcí v Krčáku

Od jara do podzimu se můžete v Krčském lese zúčastnit celé řady závodů a běžeckých akcí. Nejoblíbenější z nich, Velká kunratická, se však koná až v listopadu, tak se pojďme podívat, co dalšího se do té doby chystá.

Pravidelné sportovní lekce u Krčáku zdarma

Již pátou sezonu pořádá společnost Passerinvest Group v parku Nové Roztyly u Krčského lesa bezplatné skupinové lekce pro veřejnost. Ty probíhají během letních měsíců, od začátku června do konce září, každý týden.

Bezplatné sportovní lekce u Krčského lesa startují

Společnost Passerinvest Group již několikátým rokem pořádá v parku Nové Roztyly a Krčském lese vedené sportovní lekce, ty jsou určené veřejnosti a zcela zdarma. Těšit se můžete na lekce jógy, workoutu, parkouru nebo běžecké tréninky.

Přehled pravidelných lekcí pro veřejnost zdarma

V parku Nové Roztyly u Krčského lesa se každý týden konají pravidelné sportovní lekce zdarma. Pro zájemce jsou připraveny lekce jógy, speciální lekce jógy pro seniory, workoutová cvičení, lekce parkouru nebo běžecké tréninky.

U Krčského lesa vzniká nové psí hřiště

Pejskaři a jejich čtyřnozí mazlíčci se mohou těšit na další agility hřiště. V blízkosti Krčáku aktuálně fungují již dvě cvičiště pro psy, v průběhu března přibude nové.

Běžkaři vzali Krčský les útokem

Běžkaři z celé Prahy si užívají vydatné sněhové nadílky a vyrážejí ve velkém na výlety do nejznámějších lesů a parků. Mezi ty tradičně patří i Krčský les.

Jak dopadla letošní Velká kunratická?

86. ročník kultovního běžeckého závodu Velká kunratická je za námi. Zúčastnili jsme se i my a jeden z našich redaktorů se tentokrát probojoval do první padesátky.

Běžecká etiketa. Jak na ni?

Běhání je v kurzu. Jak si ho zpříjemnit? Správnými pravidly běžecké etikety! Přečtěte si základní pravidla od běžeckých instruktorů.

5 důvodů, proč je skvělé začít běhat

Běhání jsem nenáviděla, ještě před pěti lety jsem se mu vyhýbala jako čert kříži. Jenže pak jsem to zkusila a propadla mu. Běh mi totálně změnil život – díky němu dělám, co mě baví, našla jsem svoji životní lásku, vypadám a cítím se lépe. Tady jsou tipy, co všechno dokázal.

Krčákem skrz na skrz

Myslíte si, že máte prolezlý každý koutek Krčského lesa? Víte vlastně, kolik kilometrů cest a stezek se v Krčáku nachází a jak dlouho by vám trvalo je všechny projít?

Už jste si zahráli discgolf v Krčáku?

Víte o tom, že se v Krčském lese nachází discgolfové hřiště? Na severu lesa, jen kousek od metra Roztyly, si můžete zahrát hru, která kombinuje prvky golfu a frisbee.

Běžecké akce před Velkou kunratickou

Velká kunratická je bezpochyby nejznámější běžeckou akcí v Kunraticko-michelském lese. Letošní ročník se však uskuteční až 11. listopadu 2018. Kterých závodů a akcí se do té doby můžete v Krčáku zúčastnit?