Restaurace v Krčáku otevírají své zahrádky

V rámci postupného uvolňování vládních opatření je již od 11. května možné kromě výdejních okének hospod a restaurací zpřístupnit také venkovní sezení.

Postupně tak dochází k otevírání zahrádek u oblíbených restaurací v Krčském lese a nejbližším okolí. Například restaurace Na tý louce zelený otevřela zastřešenou zahrádku přímo u restaurace a celou vlastní zahradu se samoobslužným okénkem. Zastřešená zahrádka je pak s obsluhou. Více informací najdete na webových stránkách.

Do standardního provozu se již pomalu vrací i restaurace Za Větrem u hotelu Nosál. Kromě rozvozu tu na vás u okénka nebo na nově otevřené zahrádce čeká i točené pivo, limonády a samozřejmě bohaté obědové menu. Aktuální informace a nabídku jídel najdete například na facebookové stránce nebo na webu.

Svoji "terasu" zpřístupnila také restaurace Terassa u hotelu Globus, která současně láká na dobré tankové pivo nebo na vepřová žebra, kuřecí supreme s hráškovým pyré a konfitovanou kachnu se zelím. Další podrobnosti se dozvíte na facebookovém profilu hotelu nebo na webové stránce.

V Krčském lese a okolí se však nachází řada dalších podniků, kam už nyní nebo brzy můžete vyrazit na jídlo a pití. Další informace o restauraci U Labutě, U Krále Václava IV., Lokál U Zavadilů, Koliba nebo Školka najdete na jednotlivých oficiálních stránkách, na které se prokliknete skrze názvy podniků.