Pivovar Kunratice zve na jarní Muflon beer day

Oblíbená pivní slavnost v Kunraticích se letos uskuteční už na jaře. Přijďte si 21. května užít příjemné sobotní odpoledne a ochutnat nejrůznější druhy piva Muflon.

6. ročník tradičního festivalu Muflon Beer Day proběhne v sobotu 21. května 2022 v areálu Pivovaru Kunratice u křižovatky ulic Vídeňská a Na Betáni, jen jeden kilometr od jižního okraje Krčského lesa. V roce 2014 zrekonstruovaný areál pivovaru se navíc nachází nedaleko kunratické tvrze, kde se pivo vařilo až do roku 1901. Po více než 100 letech tak Muflon navazuje na starou tradici kunratického pivovarnictví.

Více o historii pivovarů v okolí Krčáku se budete moci už brzy dočíst v novém článku, který pro vás aktuálně připravujeme. Přesné umístění Pivovaru Kunratice je zaznačeno v naší interaktivní mapě.

Letošní festival vypukne už v 11.00 a jako každý rok přinese pořádnou nálož piv Muflon a spoustu dobrého jídla. Připravené budou i bezplatné komentované prohlídky pivovaru, živá hudba nebo bohatá tombola. V 15.00 buďte připraveni na slavnostní naražení nového piva v IPL stylu s následnou ochutnávkou.

Další praktické informace a přesný rozpis programu akce najdete na oficiálních webových stránkách Pivovaru Kunratice nebo na facebookové události Muflon Beer Day 2022.